top of page

Přehled funkcí pokladních systémů
ZaKasou a SmartPub

Naše pokladní systémy toho umí opravdu hodně. Zde uvádíme jen stručný přehled
základních funkcí. Snažíme se, na základě zpětné vazby zákazníků a našich letitých zkušeností, neustále zjednodušovat stávající funkce a také nové zavádět. 

přehled_funkcí_pokladní_software
 • PLATBY
  Hotově, kreditní kartou, stravenkou, na fakturu, ale i kombinovaně . Ať už zákazník chce zaplatit čímkoliv, vy budete připraveni.​ Jednu z platebních metod můžete změnit, např.: na "zákaznický kupón", "akce Slevomatu" atd...
 • SAZBY DPH
  Zajímá vás DPH až na výstupu? Vhodné například pro velkosklady a různé nákupčí firmy. Můžete vše zadávat i bez DPH. U každé položky, celé kategorii, lze nastavit různé DPH.
 • SPRÁVA KATEGORIÍ A PODKATEGORIÍ
  Vytvořte si své vlastní kategorie a podkategorie zboží, určete jim název, pozici, barvu nebo sazbu DPH.
 • SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ
  Vytvořili jsme komplexní řešení skladového hospodářství. K dispozici budete mít detailní přehledy o stavu vašich zásob , správu receptur, automatické vytváření nákupních seznamů a mnoho dalšího.
 • ZMĚNA PLATEBNÍ METODY
  Jistě se vám stalo, že zákazník chtěl zaplatit hotově, po vytisknutí účtenky změnil názor a chtěl zaplatit kartou? Naše pokladní systémy umožňují rychlou změnu platební metody a nemusíte tak účtenku stornovat a vytvářet novou. Vzniklou situaci vyřešíte za pár sekund.
 • AUTOMATICKÉ ZASÍLANÍ UZÁVĚREK
  Je důležité mít ve všem přehled. Jakmile obsluha vytvoří uzávěrku, dostanete automaticky e-mail, s kompletními čísly prodejů za období od poslední uzávěrky.
 • STATISTIKY PRODEJE A VÝSTUPY
  Export statistik, účtenek, uzávěrek do excelových tabulek nebo do formátu csv pro vaší účetní kancelář.
 • SLEVY A HAPPY HOURS
  V našich pokladních systémech můžete vytvořit různé okruhy zákazníků a jim přiřadit pevnou slevu. Slevu můžete také přiřadit na konkrétní produkt nebo celý účet. Slevy můžete zadávat i v procentech.
 • EDITOVATELNÁ MAPA PROVOZOVNY
  Naše produkty tvoříme tak, aby jej mohli zákazníci co nejpohodněji používat. Proto si můžete zcela libovolně vytvořit i mapu provozovny. Vyberte si styl podlahy, dekorace nebo barvu obvodových zdí. Platí pro pokladní systém SmartPub. V pokladním systému ZaKasou, je možné stoly vypnout. Kdykoliv můžete i přidat, přejmenovat nebo změnit velikost stolu.
 • PŘIZPŮSOBENÍ ÚČTENKY
  Na účtenku můžete vložit firemní logo, připsat informace o firmě a vzkaz pro své zákazníky. Nastavitelná je i velikost účtenky.
 • TISK OBJEDNÁVEK
  Tisk lze nastavit na každou tiskárnu zvlášť, každé kategorii můžete nastavit jinou tiskárnu. Pokud nechcete tisknout objednávky konkrétní kategorie nebo zboží, nemusíte. Na objednávky i účtenku zle tisknout číslo.
 • EVIDENCE VYDANÝCH ÚČTENEK A JEJICH OPĚTOVNÝ TISK
  Získáte přehlednou evidenci všech účtenek, jejich zpětné vyhledání – podle období, data nebo čísla účtenky. Jakoukoliv účtenku můžete kdykoliv zpětně vytisknout.
 • SDÍLENÍ JEDNÉ TISKÁRNY MEZI VÍCE POKLADEN
  K jedné pokladně můžete připojit více tiskáren. Je to praktické například tehdy, když chcete kombinovat hlavní pokladnu s tabletem/telefony.
 • EXTERNÍ DISPLEJ U POKLADNY
  Díky externímu displeji (např. tabletu) u pokladny, zákazník vidí ceny, které markujete. Můžete na něm přehrávat prezentace vašeho podniku - aktuální akční nabídky.
 • PODPORA POKLADNÍCH ZÁSUVEK
  Náše pokladní systémy automaticky detekují všechny nainstalované pokladní zásuvky. Připojíte je pomocí RJ-12 portu do pokladní tiskárny.
 • PODPORA ČTEČKY ČÁROVÝCH KÓDŮ
  Pokladní systém automaticky detekuje všechny nainstalované čtečky čárových kódů. Pomocí čtečky, můžete zboží prodávat i naskladnit.
 • MOBILNÍ ČÍŠNÍK
  Velkou výhodou našeho mobilního číšníka je, že jej spustíte na jakémkoliv zařízení s internetovým prohlížečem, tudíž si nemusíte používat žádné speciální zařízení. Vystačíte si i s jakýkoliv chytrým telefonem/tabletem. Nepotřebujete ani stále připojení k internetu, stačí aby zařízení bylo připojeno na stejnou Wi-Fi síť jako hlavní pokladna. Internet nepotřebujete.

Uživatelská příručka

Vypracovali jsme pro vás manuál k pokladnímu softwaru ZaKasou.

Nenašli jste funkce, které jste hledali?

Snažíme se naše pokladní systémy neustále vyvíjet a inovovat. Pokud máte nějaký individuální požadavek, neváhejte se nám ozvat.

bottom of page