top of page

O nás

Zkrácená verze, pro ty kteří šetří čas
 

  • jsme IT firma s několikaletými zkušenostmi

  • působíme v Olomouci a okolí

  • přes vzdálený přístup se ovšem dostaneme i na druhou stranu republiky

  • poskytujeme spolehlivý pokladní software

  • umíme programovat a řešit problémy s hardwarem i softwarem

  • posloucháme to, co nám říkáte a je pro nás důležitý váš úspěch


Náš celý příběh

Jak jsme se z naivních amatérů stali vašim spolehlivým partnerem?

V roce 2009 jsme si mysleli, že uděláme díru do světa. Tou dírou měla být aplikace na objednávání si z mobilu v restauraci. Prostě takový jídelní lístek ve Vašem mobilu – klik, mám objednáno, klik, mám zaplaceno, klik, přiběhne číšník.

Byli jsme i v novinách a vyhráli cenu v soutěži T- Mobile RozjezdyRoku. Vydali jsme se tedy do českého gastro světa, kde jsme se u restauratérů a hospodských setkali v nejlepším se zvednutým obočím.

Prozření za milion

Poté, co se z nás do půl roku díky nadčasové aplikaci nestali milionáři, jsme trochu zhrzení dostali, z dnešního pohledu, geniální nápad – zeptat se hospodských, co by tedy chtěli.

Na základě skutečných potřeb zákazníku vznikl náš první úspěšný produkt SmartPub – pokladní systém, který opravdu usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu provozu.

Za toto patří velký díky Zdeňkovi Svobodovi, nadanému a úspěšnému restauratérovi, který s námi byl od samého začátku a dělil se s námi o nápady na vývoj SmartPubu. Samozřejmě patří velké díky i všem našim dalším zákazníkům.
 

"O tom, co je internet, jsem se dozvěděla až na vysoké škole.
Můj otec mi vynadal, že mu nemám posílat tak složité internetové odkazy, protože než je přepíše do toho řádku, tak tam vždycky udělá chybu…" 

Problémy jsou od toho, aby se řešily
 

Kromě gastro provozů jsme upravili pokladnu i pro další odvětví. Našimi zákazníky se tak stali velkosklady, večerky, koupaliště, a další prodejny a podniky.

Se zvětšujícím se počtem zákazníků se na náš čím dál častěji začali obracet se vším, co je pálilo ve světě IT:

„… nefunguje mi wifina, a je polední špička!“
„… vylila se nám polívka do tiskárny!“
„… z auta mi vypadl počítač!“
„... potřebuju, aby „to“ komunikovalo s automatem!“
„... děti mi všechno vymazaly!“

My tedy řešili problémy a starali se o naše zákazníky – díky tomu jsme rostli! Díky důvěře našich zákazníků jsme získali mnoho zkušeností a rozhodli jsme se nabízet IT asistenci nejen uživatelům našeho pokladního softwaru. 

Spolupráce

Náš tým se rozrůstá nejen o nové spolupracující subjekty. S firmou Apps Dev Team s.r.o. si rozumíme natolik, že jsme si podali ruce k dlouhodobé spolupráci a náš pokladní software je přímo integrován v jejich systému Plazaro.

 

Co plánujeme?
 

Chceme pokračovat v tom, co se nejvíce osvědčilo – naslouchat potřebám zákazníků. Budeme se snažit, aby vám technologie a elektronizace maximálně usnadnila život a vy jste se mohli věnovat tomu, v čem jste nejlepší.
 
Baví nás vidět váš úspěch. Nebojte se být elektroničtí!

bottom of page